Hizmetlerimiz

İnternet Reklamları

Google ve sosyal medya platformlarında bilinirliğinizi arttırmak ve üst sıralarda yer almanızı sağlamak için gerekli yazılımlarla uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Kreatif ekibimiz ile aylık planlamalar ve rakip analizleri yaparak bu veriler doğrultusunda potansiyel müşterilerinize ulaşma noktasında profesyonel destek sağlıyoruz.

Web Tasarım Çözümleri

Deneyimli ve yaratıcı ekibimizle markanızın internetteki yüzünü tasarlıyor, yazılım dünyasının sürekli gelişen ve yenilenen teknolojilere ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Prodüksiyon & Tanıtım Filmi

Drone ve sabit kameralardan oluşan profesyonel ekipmanlarımız ile markanıza özel tanıtım filmi çekiyor aynı zamanda fotoğraf çekimi ve reklam çekimlerinizi de gerçekleştiriyoruz.

Baskı & Matbaa Çözümleri

Markanızın hikayesine en uygun kurumsal kimlik çalışmaları ile ilk adımlarınızı atıyor, kartvizit, afiş, billboard, banner ve broşür tasarım gibi ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyoruz.

Grafik Tasarım

Sosyal medya veya baskılı işlerinizin tümüyle ilgili profesyonel ekibimizle beraber çalışmalar gerçekleştiriyor ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar yapıyoruz.

Canlı Destek